Przejdź do głównej zawartości

Polecane

'Najsłabsze ogniwo' Robert Małecki

 ' Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani.' Piotr Warot jest znanym autorem powieści obyczajowych. Pewnego dnia podczas rodzinnego grilla, którego jest organizatorem ginie jego brat wraz ze swoją dziewczyną. W pierwszej chwili rodzina myśli, że młodzi chcieli pobyć tylko we dwoje i pewnie zaszyli się w jakimś SPA na romantycznym wyjeździe. Kiedy jednak kolejne dni nie przynoszą żadnych wieści od Aleksa i Aliny sprawa wydaje się jasna- stało się im coś złego. Na dokładkę ze swojego domu ucieka młody Kuba Magiera- sąsiad Warotów. Czy zaginięcie tej trójki ma coś ze sobą wspólnego? Przez jakie trudności będzie musiał przebrnąć główny bohater, by dosięgnąć prawdy i oczyścić się z niesłusznie stawianych zarzutów? Robert Małecki serwuje swoim czytelnikom historię pełną napięcia i tajemnic czyhających na każdym kroku. Nie możemy być pewni, kto mówi prawdę, a kto stara się za wszelką cenę ukryć różne fakty mające wpływ na główną sprawę. Mkniemy między taje

'Pod prąd'- Robert Biedroń, Magdalena Łyczko

Lubię od czasu do czasu sięgnąć po coś odmiennego niż kryminał. Tym razem traf padł na wywiad z Robertem Biedroniem.Wywiad rzeka „Pod prąd” pokazuje nam postać Roberta Biedronia z różnych nieznanych dotąd stron.  Pozycja ta jest bardzo szczera, momentami bardzo osobista. Autor opisuje swoje dzieciństwo, lata młodzieńcze. Liczne wzloty i upadki. Dzieli się z czytelnikami tym, że w dzieciństwie był ofiarą przemocy psychicznej oraz fizycznej ze strony swoich rodziców, opowiada jak został przyjęty przez bliskie mu osoby po wyznaniu tego, że jest gejem.  W książce znajdziemy również rozdział poświęcony polityce, gdzie Biedroń opisuje swoją wizję przyszłości Polski.


Jeśli macie ochotę na lekką książkę o osobie ciekawej, inteligentnej, dobrej i normalnej, jaką z całą pewnością jest Robert  Biedroń to „Pod prąd” jest strzałem w dziesiątkę!


Dziękuję Wydawnictwu Edipresse
za udostępnienie egzemplarza książki do recenzji 
Tytuł: ‘Pod prąd’
Autor: Robert Biedroń, Magdalena Łyczko
Wydawnictwo: Edipresse

Komentarze

Prześlij komentarz