Przejdź do głównej zawartości

Polecane

'Najsłabsze ogniwo' Robert Małecki

 ' Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani.' Piotr Warot jest znanym autorem powieści obyczajowych. Pewnego dnia podczas rodzinnego grilla, którego jest organizatorem ginie jego brat wraz ze swoją dziewczyną. W pierwszej chwili rodzina myśli, że młodzi chcieli pobyć tylko we dwoje i pewnie zaszyli się w jakimś SPA na romantycznym wyjeździe. Kiedy jednak kolejne dni nie przynoszą żadnych wieści od Aleksa i Aliny sprawa wydaje się jasna- stało się im coś złego. Na dokładkę ze swojego domu ucieka młody Kuba Magiera- sąsiad Warotów. Czy zaginięcie tej trójki ma coś ze sobą wspólnego? Przez jakie trudności będzie musiał przebrnąć główny bohater, by dosięgnąć prawdy i oczyścić się z niesłusznie stawianych zarzutów? Robert Małecki serwuje swoim czytelnikom historię pełną napięcia i tajemnic czyhających na każdym kroku. Nie możemy być pewni, kto mówi prawdę, a kto stara się za wszelką cenę ukryć różne fakty mające wpływ na główną sprawę. Mkniemy między taje

No to ruszamy...

Witam! Cześć i czołem!

Zdecydowałem! Zakład bloga, gdzie będę umieszczał recenzje przeczytanych przeze mnie książek oraz różne informacje okołoksiążkowe ;)

Mam nadzieję, że to co będę robił się Wam spodoba i z przyjemnością będziecie tu zaglądać

No to zaczynamy!


Komentarze

  1. Gratuluję decyzji! I mam nadzieję widzimy się znów w Krakowie? :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Co do Krakowa zobaczymy, bo mam zdecydowanie dalej :( Prawie 10h drogi,no ale zobaczymy jak to będzie Trochę jeszcze czasu zostało ;)

      Usuń

Prześlij komentarz